Sladkorni sirup:
Mandljev nadev:
Dodatno:
Pečico segrejemo na 180 stopinj ventilacijsko.
Vse za sirup zmešamo v manjši skodelici in segrejemo, da se sladkor stopi.
V večji posodi stepemo maslo in sladkor, da dobimo kremasto, puhasto zmes. Dodamo ostale sestavine za mandljev nadev.
Rogljičke prerežemo na pol in obe notranji strani premažemo s sirupom. Na vsako spodnjo stran rogljička nadevamo dve žlici mandljevega nadeva (nekaj ga prihranimo še za po vrhu) in po vrhu dodamo dve žlički marmelade. Pokrijemo z zgornjim delom rogljička in po vrhu vsakega razmažemo preostanek mandljevega nadeva. Posujemo z mandljevimi lističi in pečemo 10-12 minut, da se zlato zapeče.
Posujemo s sladkorjem v prahu.